Прості способи активації картки ПриватБанку

Отримання нової картки ПриватБанку – це важливий момент, адже він відкриває доступ до широкого спектра фінансових послуг. Але перш ніж ви зможете здійснювати покупки, знімати готівку або оплачувати рахунки онлайн, необхідно активувати вашу картку.

Активація картки – це простий і швидкий процес, що передбачає отримання пін-коду картки, і це можна виконати кількома способами:

Основні способи активації картки

Під час оформлення картки будь-якого типу у відділенні ПриватБанку, після закінчення процедури на ваш фінансовий номер телефону буде надіслано PIN-код. Це і є активацією вашої картки, його, звісно ж, рекомендовано поміняти, але ваша картка працюватиме і без цього.

Але ж виникають інші ситуації, коли картку ви отримали не в банку з рук менеджера. І тут виникає дилема. Невже щоб активувати пластик потрібно все таки прийти у відділення?

Зовсім ні. ПриватБанк розробив кілька варіантів, і якийсь із них точно буде вам зручний.

Активація в Приват24

Завдяки нововведенням, тепер ви можете замовити нову або перевипущену карту прямо у відділення нової пошти. Після розпакування посилки у вас в руках опиниться пластик, який дуже швидко і легко можна перетворити на платіжний засіб.

  1. Для цього відкрийте свій Приват24;
  2. Розділ “Гаманець”
  3. Картки;
  4. Додати;
  5. Вибираємо пластикову картку і вводимо її номер, далі дотримуємося інструкцій на екрані.

пин код мобильное приложение

Активація в банкоматі

Якщо ж ви, наприклад, отримали картку на роботі як зарплатну і хочете її активувати, вам достатньо просто вставити її в банкомат і слідувати інструкціям на екрані. Цей спосіб працюватиме, якщо у вас вже є картка “Універсальна” від ПриватБанку. В іншому ж випадку, доведеться пройтися до найближчого відділення, де вам допоможуть з оформленням та активацією всіх бажаних продуктів.

См. также:   Як дізнатися баланс по картці Приватбанку

карта в банкомате

Чи активна моя карта?

Для того щоб дізнатися напевно, чи активна ваша картка, досить просто в Приват24 відкрити розділ Гаманець і меню Мої картки, якщо картка там відображається, значить вона активна і можна без проблем виконувати потрібні операції.

Активуйте свою картку ПриватБанку сьогодні та відкрийте для себе світ зручних і вигідних фінансових рішень.

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: