Як BAS допомагає оптимізувати діяльність бізнесу

Як BAS допомагає оптимізувати діяльність бізнесу

Business Automation Software — лінійка програмних продуктів для автоматизації бізнес-процесів. У своєму арсеналі BAS містить системи універсального спрямування, так звані типові програмні продукти для розв’язання стандартизованих задач бізнесу. Це такі як BAS Бухгалтерія, BAS Управління торгівлею, BAS Малий бізнес, BAS Комплексне управління підприємством, BAS Роздрібна торгівля тощо. А також вузькопрофільні, розроблені, з урахуванням індивідуальних потреб бізнесів конкретного спрямування — BAS Громадське харчування, BAS Медицина, BAS АГРО, BAS Будівництво, BAS Управління автотранспортом та інші.

BAS-системи створені з урахуванням принципів ведення українського бізнесу та адаптивна під реалії сучасного законодавства.

Перевагами використання програм BAS для бізнесу є:

  1. Оптимізація рутинних завдань: BAS дозволяє автоматизувати рутинні завдання, які раніше виконувалися вручну. Наприклад, автоматичне створення та відправка рахунків, створення та обробка замовлень, аналіз фінансової звітності тощо. Це дозволяє компаніям оптимізувати продуктивність меншої кількості працівників та зменшувати помилки, пов’язані з людським фактором.
  2. Оптимізація бізнес-процесів: BAS дозволяє оптимізувати бізнес-процеси, забезпечуючи кращий контроль над ними. Наприклад, управління запасами та ланцюжком постачання може бути оптимізоване шляхом автоматизації процесу замовлення та відстеження поставок. Це дозволяє компаніям забезпечувати кращу координацію між різними департаментами та забезпечувати швидше виконання замовлень, що збільшує продуктивність бізнесу.
  3. Оптимізація витрат на паперову роботу: конфігурації BAS легко синхронізуються з цифровими сервісами для електронного документообігу з контрагентами. З’являється можливість зберігати важливу документацію не в паперовому вигляді, відводячи для цього деколи окремі приміщення, а в електронному на власних чи орендованих віддалених серверах.
  4. Широкий вибір програмних продуктів в бізнес-лінійці BAS дозволяє підібрати конфігурацію під будь-які задачі і масштаби бізнесу. Будувати на основі окремих програм власну прикладну інфраструктуру з необхідною кількістю робочих місць.
  5. Зручність використання та цінова доступність не тільки для великого, а й для малого бізнесу. Будь-яку типову конфігурацію BAS можна орендувати, сплачуючи фіксовану плату в місяць чи купити необхідну програму.
См. также:   Игрушки для самых маленьких: на что обратить внимание

Отже, якщо ви бажаєте зменшити витрати на бізнес-процеси, автоматизувати облік на підприємстві, оптимізувати операційну діяльність співробітників, забезпечити ефективну та продуктивну діяльність бізнесу варто розглянути інструментом управління систему лінійки BAS.

author avatar
MyPrivat24
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
MyPrivat24
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: