Різниця між рефінансуванням кредитів та пролонгацією

Рефінансування

Багато позичальників чули про рефінансування та пролонгацію, але не всі розуміють, що це за послуги і як ними можна скористатися. Тим часом, ці послуги можуть значно полегшити життя користувачам кредиту, особливо якщо у них немає можливості повернути гроші вчасно.

Рефінансування

Рефінансування кредитів – це банківська послуга, яка дозволяє взяти новий кредит для погашення попереднього. Найчастіше до неї вдаються у разі зміни ринкових умов, коли знижуються ставки за кредитами готівкою. Банк Кредит Дніпро є одним із банків, що пропонує послуги з рефінансування кредитів на вигідних умовах.

Рефінансування потрібне для того, щоб:

  • знизити процентну ставку;
  • продовжити термін кредиту та зменшити щомісячні платежі;
  • зменшити кількість відкритих кредитів, об’єднавши кілька дрібних в один великий.

Ця послуга особливо корисна для клієнтів банківських установ, які прагнуть зменшити іпотечний відсоток або мають кілька великих кредитів у різних банках. У такому випадку банк викуповує борги клієнта в інших банків, об’єднуючи їх зі своїми.

Пролонгація

Продовження договору – це послуга, яка дозволяє вам подовжити термін кредиту після сплати відсотків за попередній період.

Умови продовження кредиту можуть варіюватися. Деякі мікрофінансові організації (МФО) дозволяють продовжити термін дії договору на такий же період, як і початковий строк кредиту. Наприклад, якщо позичальник отримав гроші на 15 днів, то в разі необхідності він зможе продовжити договір також на 15 днів.

Деякі компанії встановлюють фіксовані терміни пролонгації, в той час як інші надають позичальникові можливість самостійно обрати строк продовження.

Для активації послуги кредитори зазвичай вимагають сплатити накопичені відсотки та невелику комісію. Заявку можна подати через особистий кабінет.

Перевага пролонгації полягає в тому, що позичальник може продовжувати користуватися кредитом без прострочень. Це дозволяє уникнути пені та штрафів.

Висновок

Рефінансування та пролонгація є важливими інструментами для управління кредитними зобов’язаннями. Рефінансування дозволяє знизити процентні ставки, продовжити терміни кредиту та об’єднати кілька кредитів в один, тоді як пролонгація дозволяє подовжити строк погашення поточного кредиту без прострочень та штрафів. Розуміння різниці між цими послугами допоможе позичальникам обрати найкращий варіант для своєї фінансової ситуації та ефективно керувати борговими зобов’язаннями.

author avatar
MyPrivat24
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: