Що таке CVV і де його знайти на картці ПриватБанку

ПриватБанк уже впродовж багатьох років користується заслуженою популярністю у великої кількості українців завдяки сервісу пропонованих послуг, що постійно розширюється, швидкості та якості сервісу.

Під час розрахунку або оплати послуг в інтернеті, відбувається запит на введення так званого коду CVV. Не кожен користувач розуміє, що це за код і де його можна знайти. Постараємося більш детально розібратися з цим питанням далі.

Насамперед, хочемо звернути увагу, що для найбільш безпечних розрахунків онлайн варто завести собі окрему інтернет-картку. Однак, якщо знати правила безпеки оплат в інтернеті, ви можете без хвилювань використовувати свою пластикову карту, суворо дотримуючись запобіжних заходів.

Що таке CVV код і де він знаходиться

Власник пластикової може виявити його відразу, варто тільки уважно подивитися на картку зі зворотного боку. Зазвичай код складається з трьох цифр, які розташовуються трохи нижче магнітної смуги, або ж на ній.

Данні карти

CVV код використовується для підтвердження того, що ви дійсно володієте карткою, яку використовуєте для оплати.

Найчастіше інформація про код необхідна при здійсненні покупок в інтернеті. Користувач повинен вказати таку інформацію:

  • Своє П.І.Б. – використовуючи англійські літери;
  • 16-значний номер картки – знаходиться на лицьовій стороні кредитки;
  • 3-значний код CVV на звороті картки.

Тобто інформація про код необхідна для підтвердження покупки в мережі інтернет. Таким чином банк підвищує рівень безпеки. Адже номер картки та прізвище клієнта можуть знати і треті особи, а от інформація про CVV код є для них недоступною.

См. также:   Комісія за поповнення картки ПриватБанку через термінал

Як з’ясувати код віртуальної та звичайної картки

Дізнатися CVV2-код пластикової та інтернет/digital картки можна такими способами:

– на зворотному боці вашої картки (біля смуги вказані 3 цифри – це і є CVV2-код вашої картки);

– в оновленому Приват24 за посиланням https://next.privat24.ua/ або в застосунку, у меню: Гаманець – Картки – Вибір картки – CVV2-код.

Правила обережності у поводженні з CVV

  • Ніколи не записуйте свій CVV код на картку або в будь-який інший документ. Зберігайте його в надійному місці, яке знаєте тільки ви.
  • Не повідомляйте свій CVV код нікому, зокрема співробітникам банку або кредитної організації.
  • Будьте обережні, якщо хтось просить вас надати свій CVV код. Ніколи не відповідайте на такі запити, якщо ви не впевнені в їхньому джерелі.

Дотримуючись цих порад, ваші оплати в інтернеті будуть безпечними і не принесуть неприємностей. Вдалих вам онлайн-покупок!

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: