Картка для виплат від ПриватБанку: можливості та умови

Ви коли-небудь чули про універсальну картку, на яку можна отримувати будь-які надходження? Це дуже зручно! Зазвичай банки пропонують випуск окремих карток для різних виплат – на заробітну плату – одна, на стипендію – інша, на соціальну допомогу – третя. Це не дуже зручно, сильно заплутує і не дає можливості повноцінно користуватися і розподіляти свої фінанси.

ПриватБанк завжди готовий запропонувати своїм клієнтам найкраще. Тому картка для виплат – найкращий вибір. Її власник не тільки економить дорогоцінний час, оскільки може отримати кошти в банкоматі в будь-який зручний для нього час. Йому ще надається можливість накопичення і навіть примноження.

Також немає обмежень у її використанні як платіжного засобу. Власник картки може з її допомогою розплачуватися за товари та послуги в інтернеті та будь-яких магазинах.

давать деньги

Можливості карти

Власник пластику може використовувати його для отримання таких доходів:

 • заробітної плати;
 • авансів і відрядних;
 • пенсії;
 • усі види соціальних виплат;
 • фінансової допомоги від держави при народженні дитини;
 • стипендії;
 • будь-яких переказів від родичів, друзів, знайомих.

Це не просто пластикова картка, а ваш вірний помічник в управлінні фінансами. З її допомогою ви зможете:

 • Отримувати виплати і зарахування та переводити їх у готівку: Забудьте про довгі черги в касах і клопоти з отриманням готівки. Картка для виплат від ПриватБанку дасть вам змогу отримувати ваші кошти в будь-який час і в будь-якому місці. Що найголовніше – без жодних комісій.
 • Здійснювати покупки:Сплачуйте за товари та послуги в магазинах, кафе, ресторанах та онлайн за допомогою картки для виплат. Насолоджуйтесь зручністю безконтактної оплати
 • Оплачувати комунальні послуги та інші рахунки: Заощаджуйте час і гроші, оплачуючи всі необхідні рахунки онлайн або в мобільному застосунку Приват24. Налаштуйте автоплатежі, щоб не пропустити жодного платежу.
 • Переказувати гроші: Переказуйте кошти іншим клієнтам ПриватБанку або на картки інших банків за лічені секунди.
См. также:   Як дізнатися баланс по картці Приватбанку

Види карт для виплат

Цей платіжний засіб випускається у двох варіантах:

 • стандартному (безкоштовному) варіанті;
 • привілейованому, тобто класу Gold.

При цьому клієнт може оформити картку в національній валюті або в EUR, USD.

Тарифи банку за випуск картки

Під час оформлення картки клієнту не доведеться сплачувати банку жодних комісій. Випуск КдВ проводитися безкоштовно.

Якщо ви вибрали рівень Gold, оформлення так само залишається безкоштовним, за додаткові привілеї оплата становитиме всього лише 20 гривень на місяць.

При активації КдВ до неї підключається СМС-банкінг, що дає змогу в режимі-онлайн відстежувати всі рухи на рахунку. Функція абсолютно безкоштовна.

Як замовити карту

Зробити це абсолютно не складно. Для цього необхідно з’явитися до найближчого відділення ПриватБанку. При собі слід мати оригінал громадянського паспорта та ІПН. Так само ви можете оформити digital-карту прямо не виходячи з дому, сидячи за комп’ютером. Вона матиме ті самі переваги і можливості, що і звичайна картка, всього лише без пластикового носія.

мама оформляет карту

Хто може оформити карту

КДВ універсальна, тому підійде для будь-якого клієнта ПриватБанку. Вона підійде для бізнесменів, пенсіонерів, робітників. Для всіх тих, хто цінує комфорт, зручність і свій особистий час.

Особливий плюс продукту – безкоштовне оформлення та обслуговування.

Картка для виплат від ПриватБанку – це ваш ключ до фінансового спокою, зручності та свободи.

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: