Карта Платинум від ПриватБанку: умови, як отримати, переваги

Картка класу PLATINUM не лише має розмаїття зручних сервісів і послуг, а й наділяє свого власника певним статусом. Варто їй тільки показатися з гаманця, як люди навколо в будь-якій точці світу розуміють ваш рівень.

Оформлення платинової картки в “ПриватБанку” означає приєднання її власника до елітного клубу “Приват”. А це додаткові привілеї та пільги, які, окрім усього іншого, у стократ покривають усі витрати на обслуговування та випуск платіжного інструменту.

Подробиці про умови випуску та утримання елітного продукту розглянемо далі.

platinum card

Як отримати карту Platinum

Щоб стати власником елітної кредитки є кілька способів. Ви можете звернутися до зручного для вас відділення або віп-центру ПриватБанку, де, до речі, надалі зможете обслуговуватися з максимальним комфортом.

Також дуже комфортно можна, не встаючи зі свого крісла в кабінеті або за чашкою кави вдома, зайти на офіційний сайт ПриватБанку і в розділі “Premium Banking” натиснути на кнопку “Замовити”. Для вашої зручності можна навіть вибрати час отримання.

Якою може бути карта Platinum

Як і більшість карток у ПриватБанку, ви можете отримати звичну пластикову картку або ж віртуальну digital картку. Привілеї другого варіанту в тому, що ви отримаєте її миттєво, можливо навіть за хвилину після того як прочитаєте цю статтю. І відразу ж зможете користуватися. Також ви можете вибрати платіжну систему, Visa або MasterCard, до кожної з якої додаються певні привілеї, і рішення можна прийняти на основі ваших запитів і потреб.

Які привілеї отримує власник Картки PLATINUM

Давайте ж конкретно озвучимо всі переваги. Власник продукту отримує значні вигоди та пільги. Важко перерахувати всі можливі, зупинимося на найбільш істотних:

  • VIP-сервіс. Обслуговування клієнтів відбувається в окремому офісі без зволікань і черг, але це зовсім не означає, що ви не зможете звернутися до найближчого “простого” відділення, там вам нададуть сервіс відповідно до статусу;
  • Комфорт і швидкість. Будь-яке звернення розглядається миттєво. Для таких клієнтів завжди знайдеться будь-яка потрібна валюта в необхідному розмірі, вільний менеджер та інше;
  • Персональний банкір. Відповідальний співробітник банку насамперед здійснює операції VIP-клієнтів або виконує їхні доручення. Для виконання всього, що стосується банківських продуктів або послуг, необхідно просто зателефонувати або зв’язатися в чаті;
  • Консьєрж-сервіс. Вельми корисний помічник для особливих клієнтів. З його допомогою можна легко придбати квитки на будь-який вид транспорту, забронювати номер у готелі, взяти автомобіль в оренду, проплатити будь-які товари та послуги. Персональний консьєрж зробить це за VIP-клієнта;
  • Безкоштовний доступ до залів підвищеної комфортності в аеропортах;
  • Ексклюзивне обслуговування, бонусна програма та значні знижки в партнерських салонах, магазинах;
  • та багато іншого.
См. также:   3 способи для відновлення ПІН-коду від картки Приватбанку

Володіння карткою Платинум – це, перш за все, підтвердження свого особливого статусу.

Вартість випуску та обслуговування карти

На даний момент відкриття рахунку Premium з карткою Platinum не тарифікується, тобто є безкоштовним. Щомісячне обслуговування складає всього лише 200 гривень, у що справді важко повірити з огляду на всі перераховані вище переваги.

Безкоштовне Premium обслуговування

Безкоштовне VIP-обслуговування, звучить нереально, чи не так? Але не для ПриватБанку. Розраховуйтеся вашою карткою Platinum в торговельній мережі та інтернеті на суму 25 000 гривень на місяць, і наступного місяця з вашого рахунку не буде знято комісію за щомісячне обслуговування пакета послуг.

Власники Картки PLATINUM не знаходять у цьому продукті жодного недоліку. Картка такого типу дає змогу не лише суттєво економити на покупках, що цілком покриває суму за її випуск та обслуговування, а й значно заощаджує час. А останній момент є найбільш пріоритетним для людей, які займаються серйозним бізнесом.

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: