Перевипуск картки в ПриватБанку: як це зробити швидко і легко

Велика кількість людей гідно оцінили зручність банківських карт, і користуються ними практично щодня. Часом із цим незамінним платіжним засобом потрібно провести одну процедуру – перевипуск. Що і як, давайте розбиратися. Перевипуск картки ПриватБанку – це процедура, яка дає змогу отримати нову картку до того ж рахунку, що й стара картка.

Коли може знадобиться перевипуск картки

  1. Закінчився термін дії картки. Термін дії картки вказано на лицьовому боці картки, у вигляді двох цифр, розділених рискою. Наприклад, якщо термін дії картки вказано як “08/23”, це означає, що картка буде дійсна до серпня 2023 року. Термін дії своєї картки ви можете перевірити на пластику, або в Приват24.
  2. Картку було заблоковано з ініціативи банку. Банк може заблокувати картку, якщо у нього є підстави вважати, що картка використовується в шахрайських цілях. Наприклад, якщо банк отримує підозрілі транзакції за карткою, він може заблокувати її, щоб запобігти подальшому використанню картки зловмисниками. У такому разі, картку краще перевипустити, щоб уникнути втрати коштів.
  3. Картку було заблоковано з ініціативи клієнта. Клієнт може заблокувати картку самостійно, якщо він загубив її, підозрює, що її було викрадено або пошкоджено.
  4. Картку було пошкоджено. Якщо картку пошкоджено, її може бути перевипущено безкоштовно. Зігнулася, зламалася, або просто розмагнітилася – все це є причинами перевипуску.

Перевипуск картки у відділенні банку

Перший спосіб перевипуску картки, який спадає на думку – відвідання банку. Для цього необхідно просто звернутися в будь-яке відділення банку з паспортом і за кілька хвилин новий пластик уже у вас у руках.

См. также:   Що таке CVV і де його знайти на картці ПриватБанку

Але це далеко не єдиний спосіб.

Перевипуск картки через Приват24

Ви також можете подати заявку на перевипуск картки через Приват24. Для цього необхідно зайти в Приват24, вибрати розділ “Гаманець” і натиснути кнопку “Перевипустити картку” в меню управління карткою.

Особливо цікаво в цьому способі те, що ви можете як обрати картку з доставкою на найближче відділення або пошту, так і миттєво перевипустити на нову digital картку. Тобто ви отримуєте нову активну картку з новими реквізитами буквально миттєво і не виходячи з дому. Особливо актуально для тих, хто використовує картки для онлайн-оплат і nfc платежів.

перевыпуск карты

Перевипуск картки через мобільний застосунок

Для перевипуску через мобільний додаток, відкрийте Приват24 на своєму смартфоні і в меню гаманець – вибір необхідної картки – шестерня (управління карткою) виберіть перевипуск і необхідну Вам опцію. Вуаля.

 

перевыпуск карты приложение

Нагадуємо, що після перевипуску клієнт отримає картку з новим номером. За бажання можна замовити навіть індивідуальний дизайн. Але за збереження грошей на картці переживати не варто: картковий баланс, ліміт і борг за кредитом залишаться незмінними.

“Приватбанк” для зручності своїх клієнтів спрощує способи отримання та перевипуску карток.

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: