Збільшення кредитного ліміту за карткою Приватбанку: умови та способи

Оформлюючи кредитну картку в ПриватБанку, клієнт отримує певну суму кредитного ліміту, що дає йому змогу задовольняти власні потреби, оплачувати покупки, здійснювати платежі та стати незамінним помічником у виконанні важливих завдань і бажань.

Обставини в житті можуть змінитися в будь-який момент – і власнику кредитки знадобиться більша кількість грошей. У зв’язку з цим з’являється необхідність у збільшенні суми, в рамках якої можна користуватися карткою. Претендувати на збільшення кредитного ліміту можна різними способами: автоматичним, у відділенні ПриватБанку, через Приват24.

Через приват24

 

Автоматичний

Щоб скористатися цим способом – не треба робити якихось особливих дій. Необхідно активно користуватися картковим продуктом:

 • здійснювати покупки в торгових мережах та інтернет-магазинах;
 • поповнювати баланс телефону;
 • оплачувати комунальні платежі;
 • надавати благодійну допомогу;
 • переказувати гроші близьким;
 • переводити в готівку кошти.

І звісно, вчасно поповнювати ресурс картки, не допускаючи прострочень.

Репутація сумлінного користувача кредитного ліміту, дасть змогу ухвалити банку самостійне рішення про розширення рамок ліміту. Значення розробляється індивідуально для кожного клієнта.

Збільшити ліміт у відділенні

Отримуючи картку і заповнюючи анкету, клієнт надає відомості про свій дохід і майно. Саме ці параметри платоспроможності впливають, зрештою, на розмір кредиту.

Можна звернутися також для підняття ліміту на вже існуючій картці Універсальній, оновити дані, у разі наявності надати довідку про доходи.

Після цього позичальникові залишається чекати позитивного рішення, яке зазвичай повідомляють через смс. Але банк має право відмовити в підвищенні навіть не пояснюючи причини.

За допомогою сервісу Приват24

Володіння карткою ПриватБанку, дає її власнику безкоштовний привілей – доступ до Приват24. Функціонал банку в мережі інтернет дуже широкий: дозволяє в режимі повноцінної мобільності керувати своїми рахунками, моніторити фінансову інформацію. Зокрема відправляти онлайн-заявку на збільшення кредитного ліміту.

См. также:   Що таке CVV і де його знайти на картці ПриватБанку

Процедура дозволяє заощадити свій час і, перебуваючи в комфортних умовах, сидячи перед монітором комп’ютера, або використовуючи свій телефон, сформувати заяву:

 1. Зайдіть у персональний акаунт у Приват24;
 2. Натисніть на картку Універсальну на вкладці “гаманець”;
 3. Далі натисніть на шестерню зверху праворуч;
 4. Виберіть пункт “Кредитний ліміт”;
 5. Введіть бажану суму і слідом – “Відправити заявку”.
 6. Ви відразу ж побачите результат на екрані.

Велика сума грошей може знадобитися в будь-який момент, навіть найнесподіваніший. Можливо, у вас не буде часу для звернення до банку, а потрібно буде дістати свою картку і прикласти до терміналу негайно. Тому головною причиною є постійний доступ до великої суми грошей і можливість ними скористатися, так ви завжди почуватиметеся впевнено і комфортно.

Також підвищення ліміту і його використання дають змогу поліпшити свою кредитну історію для отримання інших кредитних продуктів. Ця практика використовується по всьому світу.

І нарешті, підвищення ліміту в ПриватБанку дає вам доступ до інших, дуже зручних сервісів, які можливі в розмірах суми вашого кредитного ліміту. Йдеться про такі речі як Оплата Частинами і Миттєва Розстрочка, про них ми також розповідаємо в інших статтях.

І пам’ятайте, при грамотному використанні, кредитний ліміт – неймовірно зручний і потрібний інструмент. Не варто боятися, робіть ваше життя кращим просто зараз.

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: