Як оформити кредитну картку в Приватбанку

У наш прогресивний час кожен хоче підвищити свій комфорт, швидкість виконання всіх своїх завдань і планів, а також максимально спростити побутові питання.

Одним з головних інструментів для реалізації всіх перерахованих вище пунктів є банківська кредитна картка. Це дуже зручний інструмент для оплати послуг, оскільки не потрібно носити з собою готівку, можна без проблем зробити оплату в торговельній мережі або інтернеті.

Покупки с кредитной картой

Перевага наявності кредитної картки в тому, що нею завжди можна скористатися саме в той момент, коли виникає потреба в грошах.

Можливо ви подумаєте, це не для мене, я не користуюся кредитами. Але у вашому житті 100% наступала ситуація, коли потрібно внести терміновий платіж, зробити велику покупку або ж просто терміново знадобилися гроші. Саме в такі моменти кредитна картка виручає як ні що інше, а якщо знати правила користування, банківськими коштами можна скористатися абсолютно безкоштовно.

Пільговий період

Основна перевага картки з кредитним лімітом перед звичним усім кредитом, це те що повернувши кошти на картку до 25 числа наступного місяця ви не заплатите за них жодного відсотка. Пільговий період за кредитною карткою ПриватБанку – до 55 днів.

 

Основні моменти

Кредитну картку ви можете відкрити абсолютно безкоштовно, або ж обрати картку класу Gold чи Premium – тут орієнтуйтеся на свої потреби. Картка може бути випущена як фізично, так і віртуально (Digital картка). Розраховуватися нею можна в торговельній мережі в Україні, в інтернеті, а також за кордоном. За необхідності ви можете зняти готівку з кредитного ліміту, або додати картку у віртуальний гаманець для оплати смартфоном.

См. также:   Зняття грошей з кредитної картки ПриватБанку: вартість і способи

Ліміт буде встановлено для вас індивідуально – аналізуючи інформацію про ваші доходи, майно та кредитну історію. На щастя для клієнтів, у ПриватБанку такий аналіз здійснюється за лічені хвилини і в більшості випадків ви одразу отримуєте рішення про надання та суму ліміту.

Додаткові плюси

У межах розміру вашого кредитного ліміту ви можете користуватися також додатковими, але не менш зручними сервісами – Оплата Частинами та Миттєва Розстрочка. Напевно ви не раз зустрічали відповідні наліпки біля кас різноманітних магазинів – ця зручна річ доступна тільки для власників картки ПриватБанк з кредитним лімітом.

Процедура оформлення

Банк надає своїм клієнтам на вибір два способи оформлення карткових продуктів:

  • при особистому відвідуванні відділення;
  • надіславши заявку онлайн із сайту.

Звичайно ж, класика, прийти у відділення ПриватБанку і вийти звідти вже з пластиком у руках. Або ж якщо в пластику необхідності немає, ви можете онлайн у Приват24 відкрити для себе digital кредитну картку і відразу ж почати нею користуватися. Якщо ж вам комфортніше відкрити картку самостійно, але пластик все одно потрібен – замовте картку з доставкою на Нову Пошту, і наступного дня вона вже чекатиме на вас у найближчому відділенні або поштоматі.

Якщо у вас все ще немає картки від ПриватБанку з лімітом, думаю після прочитання цієї статті про всі її зручності точно з’явиться бажання її оформити. Тому бажаю вам приємного користування.

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: