Як розблокувати картку ПриватБанку

Блокування картки – це припинення її функціонування як платіжного засобу. Заблокована картка не може використовуватися для здійснення платежів, зняття готівки або оплати товарів і послуг.

Це дуже незручна ситуація, особливо коли гроші потрібні терміново. У більшості випадків проблема вирішується дуже швидко. Але для цього потрібно знати причину, через яку платіжний засіб став недоступним.

Найбільш часті випадки блокування

Не так складно впоратися з проблемою, якщо блокування картки сталося з необережності клієнта. Наприклад, він неправильно тричі поспіль ввів ПІН-код. У цьому випадку спрацьовує система безпеки. Банк припускає, що платіжним засобом заволодів зловмисник і служба безпеки здійснює блокування, до з’ясування подальших обставин.

заблокированная карта

 

Крім того, кредитна картка може бути заблокована в таких випадках:

 1. З ініціативи клієнта. Клієнт може заблокувати картку самостійно, якщо він загубив її, підозрює, що її було викрадено або пошкоджено;
 2. З ініціативи банку. Банк може заблокувати картку, якщо у нього є підстави вважати, що картка використовується в шахрайських цілях. Наприклад, якщо банк отримує підозрілі транзакції за карткою, він може заблокувати її, щоб запобігти подальшому використанню картки зловмисниками;
 3. За рішенням суду. Суд може заблокувати картку, якщо вона є предметом судового розгляду. Наприклад, якщо суд виносить рішення про стягнення з клієнта заборгованості, він може заблокувати картку, щоб забезпечити погашення заборгованості.

У більшості випадків, держатель картки може швидко і легко розблокувати свій платіжний засіб. Нижче опишемо кілька варіантів.

Варіанти розблокування карти

У розпорядженні клієнта банку кілька простих способів відновлення доступу, розберемо деякі з них:

 • Приват24 веб-версія
 • Приват24 мобільний додаток;
 • Дзвінок на гарячу лінію;
 • Звернення в чаті допомога онлайн;
 • Відділення банку.
См. также:   Як оформити кредитну картку в Приватбанку

Клієнт може скористатися будь-яким способом на свій розсуд. Розглянемо докладніше кожен варіант.

Приват24 веб-версія

Це найпростіший і найзручніший спосіб, якщо ви перебуваєте за комп’ютером.

Розблокування здійснюється в кілька кроків:

 1. Заходимо на офіційний сайт сервісу;
 2. Натискаємо на вкладку “Гаманець”;
 3. Вибираємо карту, яка нас цікавить;
 4. На екрані з’явиться повідомлення про блокування, вибираємо кнопку розблокувати;
 5. Дотримуємося інструкцій на екрані.

 

Разблокировака карты веб

Приват24 мобільний застосунок

Наступний спосіб для активних користувачів смартфонів.

 1. Заходимо в мобільний застосунок Приват24;
 2. У розділі гаманець обираємо заблоковану картку (вона буде позначена відповідним червоним замком) і натискаємо на неї;
 3. Усередині нас чекає червона кнопка з написом “карта заблокована”, натискаємо на неї блокировка карты приложение
 4. У меню, що відкрилося, обираємо “розблокувати карту” і дотримуємося подальших інструкцій.разблокировка карты приложние

Дзвінок у банк

Необхідно зв’язатися зі співробітниками ПриватБанку за телефоном 3700. Описати ситуацію, що склалася. Фахівець повинен буде переконатися, що спілкується з власником рахунку. Тому будуть поставлені запитання, на які зможе відповісти тільки власник рахунку. Відповіді повинні повністю збігтися з даними, наданими в банк раніше.

Після позитивного спілкування картка миттєво стає доступною.

Звернення в чат

На офіційному сайті ПриватБанку (https://privatbank.ua/) варто натиснути на іконку діалогу в нижньому правому куті. Далі бот зв’яже вас з оператором, де ви підтвердите свою особистість і отримаєте вказівки для подальших дій.

Відділення банку

Необхідно знайти будь-яке відділення ПриватБанку. Тобто не обов’язково звертатися саме в те, де оформляли документи.

Можна пред’явити співробітнику картку або назвати її номер. Розблокування відбудеться того ж дня.

Варто звернути увагу на те, що якщо закриття доступу до кредитних коштів відбулося через заборгованість, що утворилася, всі перераховані вище способи розблокування не мають ніякої дії. Потрібно особисто з’явитися у відділення банку, погасити заборгованість. Доступ до платіжного засобу відкриється через кілька днів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: