Види депозитів у ПриватБанку

Зберігати гроші вдома не тільки небезпечно, навіть за наявності сейфа, а й не практично. Не варто забувати, що банки створені не тільки для кредитування громадян, а й для забезпечення збереження і примноження їхніх заощаджень. Для цього ПриватБанк розробив безліч різних депозитів.

Вложение растения

Як обрати депозит?

Для того, щоб визначити, який продукт буде підходити саме вам, варто розібратися в такому:

 • Визначте свої цілі: чи хочете ви зберегти заощадження, примножити їх або отримати регулярний дохід?
 • Оцініть свої можливості: яку суму ви маєте в своєму розпорядженні і на який термін готові зробити вклад?
 • Порівняйте умови різних депозитів: відсоткову ставку, термін дії, можливість поповнення та зняття коштів.

Відмінні риси депозитів від “Приватбанку” в тому, що його параметри клієнт має право підібрати самостійно залежно від власних можливостей і кінцевого результату.

Представлена таблиця допоможе зробити правильний вибір при бажанні отримувати прибуток від вільних коштів.

Види вкладів від Приватбанку

Якщо говорити про вклади в національній валюті, то для заощадження і примноження гривні існують такі варіанти:

 • Стандарт. Класичний депозит, у якому ви самі обираєте термін (від 1 до 24 місяців) і залежно від вашого рішення встановлюється процентна ставка – від 2,5% до 14%. Виплата відсотків відбувається щомісяця;
 • Джуніор. Вклад для створення заощаджень дитині. Строк – 12 місяців, ставка – 11,5%, виплата відсотків відбувається щорічно наприкінці строку за схемою капіталізація;
 • Слава Героям. Вклад розроблений спеціально для військовослужбовців. Строк – 12 місяців, ставка – 14% зі щомісячною виплатою доходу;
 • Приват Вклад. Особливістю вкладу є поповнення та зняття коштів у будь-який день після відкриття депозиту. Термін – 12 місяців, ставка – 2,5%.
 • Скарбничка. Послуга, яка допоможе легко та непомітно накопичити кошти. Кожен зможе обрати для себе найбільш комфортні умови поповнення Скарбнички. Відкривається строком на 12 місяців, ставка – 10,5%.
См. также:   Картка для виплат від ПриватБанку: можливості та умови

У валюті є можливість відкрити вклади Стандарт, Джуніор, Приват Вклад строком від 1 до 12 місяців і з єдиною процентною ставкою – 0,01%. Заробити на валюті ви не зможете, але її збереження буде гарантовано.

Усі вклади в ПриватБанку є можливість поповнювати.

Новий продукт

Також у ПриватБанку з’явився новий вид вкладу – Капітал. Під час оформлення вкладу ви можете на будь-яку суму без обмежень з вашої гривневої картки купити валюту, а саме долар за ставкою НБУ (що, до речі, є дуже вигідним) і захистити вашу суму в гривнях від інфляції та девальвації. По закінченню вкладу вся сума повернеться з % на картку, з якої було відкрито вклад за поточним курсом НБУ.

Таким чином ПриватБанк хоче додати у ваше життя трохи спокою та впевненості у завтрашньому дні.

Переваги

Вклад можна відкрити як традиційним способом у відділенні “Приватбанку”, згідно з графіком роботи, так і в дистанційних сервісах:

 • офіційний сайт банку;
 • сервіс самообслуговування Приват24;
 • мобільний додаток “Мої вклади” – цілодобово.

Гроші можна переказати безготівковим способом з картки або внести через термінал “Приватбанку”. При цьому кошти на оформлений депозит можна внести протягом 30 днів. Рух коштів клієнт може контролювати в режимі онлайн. Через мобільний додаток, встановлений на телефон або в інтернет-банку “Приват24”.

Відсоткова ставка депозиту протягом усього строку залишається незмінною і не може змінюватися банком в односторонньому порядку.

Важливо пам’ятати

 • Перед оформленням депозиту уважно вивчіть його умови.
 • Переконайтеся, що обраний вами депозит відповідає вашим цілям і можливостям.
 • Не вкладайте всі свої кошти в один депозит, диверсифікуйте ризики.

Пам’ятайте: депозит – це довгострокове вкладення, тому важливо підходити до його вибору з відповідальністю.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: