Які перекази є у ПриватБанку

Маючи кредитну картку ПриватБанку можна бути впевненим, що всі необхідні покупки буде здійснено, а рахунки оплачено. Крім того, переказати гроші можна будь-якому одержувачу, що знаходиться як у рідній країні, так і за її межами. У сучасному світі складно уявити життя без онлайн-переказів. ПриватБанк, як лідер українського банківського ринку, пропонує своїм клієнтам широкий спектр можливостей для швидкого і безпечного переміщення коштів.

Давайте розберемо можливі способи.

Переказ на картку ПриватБанку

Звісно, пріоритетними та найоперативнішими є перекази грошових коштів, що здійснюються на карткові продукти “ПриватБанку”. Гроші надходять одержувачу миттєво, а комісія стягується мінімальна або не стягується зовсім. Цей переказ доступний у Приват24, мобільному застосунку, банкоматах і терміналах.

Переказ на картку іншого банку

Перекинути гроші можна і на картку, що належить іншому банку. Так само доступний у Приват24, мобільному застосунку, банкоматах і терміналах.

Перевод на другой банк

Переказ за номером телефону

Це дуже зручний спосіб, якщо ви не знаєте номер картки одержувача, але знаєте мобільний номер телефону.

При виборі операції переказ на картку, виберіть потрібний контакт зі своєї телефонної книги або впишіть телефон вручну. Програма покаже, чи є у людини картка ПриватБанку і можливість відправки коштів.

Перевод по номеру телефона

Переказ за реквізитами

Цей вид переказу ви можете здійснити в Приват24, мобільному застосунку або ж відділенні банку. Підходить для надсилання коштів на рахунки юридичних осіб і міжнародних переказів (але тут потрібні будуть SWIFT-реквізити)

Системи міжнародних грошових переказів

Відправити гроші в будь-яку точку на карті, скориставшись будь-якою з шести можливих систем грошових переказів:

  • PrivatMoney, що дає змогу відправити гроші користувачеві, який перебуває як в Україні, так і в багатьох інших державах, де функціонують точки цієї системи переказів.
  • Western Union дасть змогу переказати гроші в більш ніж 200 різних країн, держав і територіальних поселень.
  • Sigue має понад 60 000 пунктів обслуговування у 143 країнах світу. Здійснюється в американських доларах;
  • MoneyGram здійснює термінову і надійну доставку грошей у країни ближнього і далекого зарубіжжя. Стягуючи оптимальний відсоток комісійних за відправлення;
  • RIA міжнародна система, що охоплює всі країни і континенти. Має представництва в 160 державах, забезпечить переказ доларів і євро;
  • INTELEXPRESS допоможе з відправленням USD і EUR у понад 70 країн світу;
См. также:   ПриватБанк - страхование кредитного лимита

Також ПриватБанк є партнером таких систем як MEEST transfer і Welsend, але їх є можливість тільки приймати, без відправки.

ПриватБанк постійно розвиває свої сервіси та пропонує нові можливості для зручних та вигідних переказів.

Обирайте спосіб, який підходить саме вам!

Международный перевод

Що слід пам’ятати

Завжди дбайте про безпеку ваших платежів і операцій.

! Перед здійсненням переказу завжди перевіряйте реквізити одержувача.
! Встановіть ліміти на перекази з метою безпеки.

Здійснювати перекази в “ПриватБанку” – вигідно і зручно. Адже зробити перекидання грошей можна дистанційно і за допомогою фахівця банку. При цьому кредитка банку одночасно виконуватиме роль платіжного документа і посвідчення особи. У разі, якщо картка “ПриватБанку” ще не оформлена – зробити це можна безкоштовно та оперативно.

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: