3 способи для відновлення ПІН-коду від картки Приватбанку

При отриманні будь-якої картки Приватбанку, на Ваш фінансовий номер телефону буде надіслано комбінацію з 4 цифр – ПІН-код. Цей універсальний код, необхідний, насамперед, для захисту Ваших особистих коштів і вже після для виконання будь-яких операцій з оплати з Вашою карткою.

Основи безпеки використання коду

Цей код є унікальним ідентифікатором користувача, який дає доступ до коштів розміщених на рахунках власника. Запам’ятайте – співробітники банку ніколи його не запитують!

Запам’ятайте головні правила використання ПІН-коду вашої картки:

  1. Не розголошуйте PIN-код нікому: Зберігайте свій PIN-код у секреті. Не дозволяйте іншим особам перебувати поруч під час введення коду або задивлятися на процес набору коду.
  2. Вибирайте складний PIN-код: Не використовуйте комбінації, що легко запам’ятовуються, як-от дата народження або прості числа. Використовуйте унікальний і складний PIN-код для уникнення його вгадування.
  3. Не записуйте PIN-код на картці або поруч із нею: Уникайте фіксації PIN-коду на банківській картці або поруч із нею. Якщо ви записали код, зберігайте його в безпечному та секретному місці, відомому лише вам.
  4. Захищайте клавіатуру при введенні: При введенні PIN-коду в банкоматі або POS-терміналі уважно стежте за тим, щоб ніхто не спостерігав за вами. Прикривайте клавіатуру для додаткової конфіденційності.
  5. Змінюйте PIN-код регулярно: Періодично змінюйте свій PIN-код, щоб завадити спробам несанкціонованого доступу до вашого рахунку.
  6. Не використовуйте загальнодоступні дані в PIN-коді: Уникайте використання особистої інформації, яку легко можна впізнати (наприклад, номер телефону), як PIN-код.

Бувають ситуації, що ПІН-код дивним чином “вилітає” з нашої голови і згадати його складно. Не варто панікувати, для цього потрібно зробити одну з найбільш слушних для вас дій для відновлення ПІН-коду:

  1. Змінити секретний код через Приват24;
  2. Скористатися смс-банкінгом;
  3. Звернутися на голосовий помічник 3700.
См. также:   Як користуватися банкоматом ПриватБанку

Зміна за допомогою застосунку Приват24

“Гаманець” → “Картки” → “Вибір картки” → ⚙ → PIN-код (“Зміна PIN-коду”). Введіть зручну для вас комбінацію цифр і натисніть “Змінити”

пин код

Відновлення забутого ПІНУ через СМС

Для зміни або відновлення коду ви можете надіслати смс зі свого фінансового номера телефону (той, що був зазначений під час відкриття рахунку), з текстом PIN+1234 на номер +380920003700, де PIN – три латинські літери, 1234 – останні 4 цифри вашої картки.

Щойно банк отримає від вас цей запит, у відповідь буде невідкладно надіслано новий код доступу до вашої картки.

3700

Можна зробити запит для зміни PIN-коду через голосового помічника на 3700, все, що вам потрібно, – це просто слідувати підказкам оператора. Цей спосіб доречний, якщо ви перебуваєте на території України.

Також якщо ваша картка з чіпом, для активації нового PIN-коду потрібно скористатися пластиком у банкоматі будь-якого банку світу (наприклад, переглянути баланс) або розрахуватися карткою в магазині.

 

Якщо ж з якоїсь із причин ви не змогли відновити пін-код одним із перерахованих вище способів, ви завжди можете звернутися до відділення банку, і менеджер із радістю вирішить ваші труднощі та відповість на всі запитання.

 

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: