ПриватБанк – Картка Універсальна Голд: умови, оформлення та привілеї

Картки будь-якої платіжної системи Gold-класу вказують на особливий статус їхнього власника. Золота картка наділяє її держателя особливими привілеями, які дають йому змогу впевнено почуватися в закордонних поїздках і всередині країни.

Такий платіжний інструмент коштує лише трохи дорожче за звичайні пластикові картки, але їхній власник отримує доступ до різних послуг, знижок та акційних програм.

Власник картки Gold від ПриватБанку отримує персональне обслуговування і членство в “Золотому клубі”.

Золотая карта

Особливі привілеї від “золотої кредитки”

Цей платіжний інструмент може з успіхом використовуватися в країні банку-емітента та за кордоном. Тобто картка є міжнародною. Особливо підкуповує закріплення персонального банкіра за власником кредитки. З ним можна зв’язуватися з фінансових питань у будь-який, зручний для клієнта час.

Серед інших особливих прерогатив можна виділити такі:

  1. Можливість використання як особистих накопичень і коштів, так і кредитного ліміту. Власник золотого платіжного інструменту може отримати кредитний ліміт на суму до 200 тисяч гривень;
  2. Особливі пільги у вигляді нижчої відсоткової ставки на використання кредитних коштів (3,4%);
  3. До вашої гривневої картки Універсальна Gold ви можете отримати також золоті картки в євро та доларах абсолютно безкоштовно;
  4. Легке отримання готівки. Цією карткою можна скористатися в банкоматі будь-якої країни світу;
  5. Доступність оплати за товари та послуги. Картку Gold приймають для оплати не тільки в торговельній мережі вдома, а й за кордоном. З її допомогою можна придбати квитки на літак, забронювати та розплатитися за номер у готелі, здійснити покупку в магазині будь-якого бренду;
  6. Картка може бути як фізичною (пластиковою) так і віртуальною.

Як оформити картку Gold

Наділяючи власника особливими привілеями, картка не потребує жодного специфічного оформлення чи обслуговування. Для цього є кілька варіантів, на ваш вибір:

  • Звернення до найближчого відділення ПриватБанку;
  • Миттєве відкриття digital картки у своєму Приват24. Вона матиме ті самі привілеї, що й пластикова, просто існуватиме у вашому телефоні;
  • Замовлення пластикової картки через сайт ПриватБанку з подальшою доставкою до найближчого відділення або поштомату “Нової Пошти”.
См. также:   Карта Платинум від ПриватБанку: умови, як отримати, переваги

Вартість “золотого обслуговування”

За оформлення “Універсальної золотої кредитки” не стягується ніякої плати, але передбачається щомісячне обслуговування в розмірі 20 гривень на місяць. Погодьтеся, що це не особливо велика плата за особливий статус, пільги та пріоритетне обслуговування.

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: