Як оплатити штраф через Приват24

Навіть найвідповідальніший автомобіліст може порушити правила, навіть сам того не знаючи. Наприклад – припаркуватися, не помітивши знак заборони. Як результат – накладення штрафу. Раніше порушник мав іти до відділення банку і вносити суму готівкою. На це йшло багато часу, і потрібно було підлаштовувати свій розклад під графік відділення. А через зайнятість автолюбителя, штраф міг довгий час не оплачуватися. Це є дуже важливим фактором, оскільки за законодавством України в разі оплати в перші 10 днів після того, як вам виписали штраф, його сума становить 50% від того, що написано у квитанції. Далі, якщо оплата так і не відбулася, є 3 місяці для оплати повної суми. Якщо і цього не сталося, постанова може бути відправлена до виконавчої служби. Як бачите, чим раніше, тим краще.

ПриватБанк завжди знаходить для своїх клієнтів найкращі та зручні варіанти вирішення будь-якої ситуації. Зараз штрафи за порушення правил дорожнього руху можна оплачувати через сервіс Приват24 та іншими способами. Як це правильно зробити розглянемо далі.

Заплатити штраф через Приват24

Користуватися програмою просто. Головне мати на руках квитанцію про оплату штрафу та акаунт у Приват24. При цьому впорається з операцією практично кожен користувач, оскільки вона дуже спрощена для зручності.

Необхідно дотримуватися цієї докладної інструкції:

Заходимо в особистий акаунт сервісу.

Бачимо головне меню, панель зліва, натискаємо на пункт “Платежі”

У додатковому меню, яке відкриється при кліці на Платежі, натискаємо на “Штрафи і порушення”.

оплата штрафа

Далі у вікні, що відкрилося, обираємо місто, і за що саме будете платити. Можна зі списку, що випадає, або за реквізитами.

См. также:   Види страхування в ПриватБанку

Оплата штрафа Приват24

У новому вікні обираємо підрозділ.

Відкриється наступне вікно, в яке слід перенести дані з квитанції. ПІБ, серію та номер постанови.

Уважно перевірте інформацію. Потім оберіть картку для оплати і введіть суму штрафу.

Після цього натискаємо зелену кнопку “Продовжити”. Система вимагає підтвердження платежу. Для цього необхідно ввести секретний код. Він прийде в SMS-повідомленні на телефон користувача.

Не бійтеся зробити помилку. Якщо неправильно внесено будь-які дані, програма не дасть завершити операцію. Головне уважно і точно заповнити пункт “призначення платежу”. Саме він дає змогу ідентифікувати платника.

Альтернативний варіант

Можливо, що на даний момент немає доступу в інтернет або власник штрафу не встиг зареєструватися в системі Приват24, а сплата штрафу потрібна терміново. Можна скористатися іншими зручними варіантами. На відміну від Приват24 платнику доведеться покинути будинок і витратити трохи більше часу.

Термінал самообслуговування

Цей спосіб також користується популярністю. Оплата штрафу не забере більше 2-3 хвилин:

  1. Знаходимо відповідний термінал.
  2. Проходимо авторизацію за допомогою платіжної картки або мобільного телефону.
  3. На екрані вибираємо пункт “Оплата інших послуг”. Не забуваємо що екран ТСО сенсорний. Тому достатньо легкого дотику, щоб активувати вкладку.
  4. На моніторі відобразитися перелік, з якого слід обрати “Оплата штрафу”. Натискаємо на квадратик пальцем.
  5. Дуже уважно заповнюємо всі порожні комірки. Потрібну інформацію беремо тільки з квитанції.
  6. Вказуємо суми штрафних відрахувань.
  7. Підтверджуємо введення даних.

Не забувайте вимагати роздруківку чека в термінала. У разі виникнення будь-яких непорозумінь він підтвердить платіжну операцію.

Оплата штрафів через Приват24 – це простий, зручний і швидкий спосіб виконати свої зобов’язання перед державою. Користуйтеся перевагами сучасних технологій та заощаджуйте свій час!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: