Приват24 використовує передові технології для захисту коштів своїх користувачів. Саме завдяки цьому в Приватбанку не варто турбуватися про витік ваших персональних даних. Варто просто дотримуватися кількох правил щодо роботи в онлайн-банкінгу.
Як встановити собі надійний пароль
Головним ідентифікатором для авторизації в Приват24 крім фінансового номера телефону, є пароль. Для того щоб убезпечити себе від несанкціонованих входів, ваш пароль має бути досить складним. Використовуйте комбінацію символів, цифр і букв різних регістрів. Ваш пароль не повинен бути легко вгадуваним, складатися з вашого імені, значущих дат, простих послідовних комбінацій або номера телефону.
Приклад надійного пароля:
Рекомендації щодо захисту вашого пристрою та браузера
Хоч захист банківських систем завжди вирізнявся найвищим рівнем, проте шахраї так само не відстають, тому завжди варто дбати про максимальний захист своїх заощаджень.
- Регулярно оновлюйте програмне забезпечення вашого комп’ютера та браузера. Нові оновлення часто включають виправлення безпеки, які можуть допомогти захистити вас від онлайн-загроз.
- Не використовуйте громадський Wi-Fi для здійснення платежів. Публічні Wi-Fi мережі не захищені, тому зловмисники можуть перехопити ваші дані, якщо ви будете використовувати їх для здійснення платежів.
- Використовуйте безпечне з’єднання. Переконайтеся, що адресний рядок вашого браузера починається з “https://”. Це означає, що з’єднання захищене протоколом HTTPS.
- Захистіть свої пристрої від шкідливих програм. Встановіть антивірусне програмне забезпечення та регулярно оновлюйте його.
Будьте пильними
Будьте обережні з посиланнями в електронних листах і повідомленнях. Не відкривайте посилання в електронних листах і повідомленнях, якщо ви не впевнені в їхньому джерелі. З обережністю поставтеся, якщо хтось просить вас надати конфіденційну інформацію, таку як номер картки або пароль. Ніколи не відповідайте на такі запити, і не передавайте такі дані. Не давайте стороннім особам телефон або планшет на якому встановлено мобільний банкінг.
Корисна порада
Під час входу в онлайн-банкінг, крім стандартних ідентифікаторів, таких як логін і пароль, вам також буде надіслано OTP (One Time Password (одноразовий пароль) на фінансовий номер телефону. Для максимальної безпеки, фінансовий телефон не варто встановлювати в пристрій (телефон або планшет), яким ви користуєтеся щодня, так як при втраті або крадіжці зловмисники отримають доступ до ваших рахунків і банкінгу і зможуть здійснювати будь-які дії. Краще мати окремий телефон, який знаходиться в надійному місці і використовувати його тільки за призначенням. Якщо ж вам все ж необхідно мати фінансовий номер при собі, встановіть на пристрій надійний пароль.
Дотримуючись перерахованих вище порад, ви забезпечите повну безпеку своїм рахункам і коштам. Користуйтеся, і будьте уважні.