Захист входу до Приват24

Приват24 використовує передові технології для захисту коштів своїх користувачів. Саме завдяки цьому в Приватбанку не варто турбуватися про витік ваших персональних даних. Варто просто дотримуватися кількох правил щодо роботи в онлайн-банкінгу.

Як встановити собі надійний пароль

Головним ідентифікатором для авторизації в Приват24 крім фінансового номера телефону, є пароль. Для того щоб убезпечити себе від несанкціонованих входів, ваш пароль має бути досить складним. Використовуйте комбінацію символів, цифр і букв різних регістрів. Ваш пароль не повинен бути легко вгадуваним, складатися з вашого імені, значущих дат, простих послідовних комбінацій або номера телефону.

Приклад надійного пароля:

сложный пароль

Рекомендації щодо захисту вашого пристрою та браузера

Хоч захист банківських систем завжди вирізнявся найвищим рівнем, проте шахраї так само не відстають, тому завжди варто дбати про максимальний захист своїх заощаджень.

  • Регулярно оновлюйте програмне забезпечення вашого комп’ютера та браузера. Нові оновлення часто включають виправлення безпеки, які можуть допомогти захистити вас від онлайн-загроз.
  • Не використовуйте громадський Wi-Fi для здійснення платежів. Публічні Wi-Fi мережі не захищені, тому зловмисники можуть перехопити ваші дані, якщо ви будете використовувати їх для здійснення платежів.
  • Використовуйте безпечне з’єднання. Переконайтеся, що адресний рядок вашого браузера починається з “https://”. Це означає, що з’єднання захищене протоколом HTTPS.
  • Захистіть свої пристрої від шкідливих програм. Встановіть антивірусне програмне забезпечення та регулярно оновлюйте його.

Будьте пильними

Будьте обережні з посиланнями в електронних листах і повідомленнях. Не відкривайте посилання в електронних листах і повідомленнях, якщо ви не впевнені в їхньому джерелі. З обережністю поставтеся, якщо хтось просить вас надати конфіденційну інформацію, таку як номер картки або пароль. Ніколи не відповідайте на такі запити, і не передавайте такі дані. Не давайте стороннім особам телефон або планшет на якому встановлено мобільний банкінг.

См. также:   Приват24: вхід і відновлення пароля в особистий кабінет

Корисна порада

Під час входу в онлайн-банкінг, крім стандартних ідентифікаторів, таких як логін і пароль, вам також буде надіслано OTP (One Time Password (одноразовий пароль) на фінансовий номер телефону. Для максимальної безпеки, фінансовий телефон не варто встановлювати в пристрій (телефон або планшет), яким ви користуєтеся щодня, так як при втраті або крадіжці зловмисники отримають доступ до ваших рахунків і банкінгу і зможуть здійснювати будь-які дії. Краще мати окремий телефон, який знаходиться в надійному місці і використовувати його тільки за призначенням. Якщо ж вам все ж необхідно мати фінансовий номер при собі, встановіть на пристрій надійний пароль.

 

Дотримуючись перерахованих вище порад, ви забезпечите повну безпеку своїм рахункам і коштам. Користуйтеся, і будьте уважні.

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: