Як відновити забутий пароль від Приват24

Приват24 – це сучасний сервіс, який допомагає клієнтам банку здійснювати будь-які операції зі своїми грошима, не виходячи з дому.

Забули пароль від Приват24? Не переживайте! Відновити доступ до вашого особистого кабінету можна кількома способами.

Ошибки при вводе пароля

Клієнти, які пройшли реєстрацію в системі, після отримання картки, можуть користуватися всіма доступними функціями інтернет-банкінгу. Однак іноді можуть виникнути ситуації, в яких здійснити вхід неможливо, оскільки раніше встановлений пароль не приймається системою. Для вирішення цієї проблеми існує функція його відновлення, про яку ми сьогодні й поговоримо.

Процедура відновлення пароля

Клієнти, які забули дані для входу в систему Приват24 можуть скористатися простою і зрозумілою системою відновлення доступу.

Для проведення даної операції, досить слідувати простій інструкції:

 1. Перейдіть на офіційний сайт ПриватБанку.
 2. Зайдіть у розділ “Приват24”.
 3. Заповніть першу форму (номер телефону).
 4. Під вікном для введення пароля, ви побачите кнопку “Забули пароль”.
 5. Найчастіше відновлення проводитися з використанням SMS і коду підтвердження доступу.
 6. На номер телефону, який було вказано під час оформлення картки та реєстрації Приват24, надійде дзвінок від банку, його варто прийняти і натиснути на цифру 1;
 7. Далі необхідно ввести Пін-код від вашої картки, код вводитися тільки з електронної клавіатури. Послідовність цифр буде відображатися у випадковому порядку, це необхідно для захисту сервісу від ботів;
 8. Після того як ви підтвердили зміну пароля, Вам необхідно придумати новий і погодитися з умовами сервісу.

Восстановление пароля

Після проведення цих простих маніпуляцій, Ви зможете знову користуватися своїм особистим кабінетом, без якихось обмежень.

Як ви розумієте сама процедура можлива тільки якщо при вас є ваш телефон. Займе вона не більше ніж 2-3 хвилини вашого часу.

См. также:   Як оплатити штраф через Приват24

Можливі проблеми під час входу в систему

Іноді трапляється так, що у клієнтів з’являються проблеми з входом в систему не через забутий пароль, а з інших причин. Ми рекомендуємо ознайомитися з переліком найчастіших проблем, які виникають під час входу в систему.

Якщо ж ви впевнені, що все зроблено правильно, тоді можете сміливо скористатися відновленням доступу.

Найпоширеніші помилки під час входу:

 1. Некоректний номер телефону. Часто ми на автоматі вводимо свій номер навіть не замислюючись про це. Однак, необхідно перевірити його коректність. Зверніть увагу на те, що в Приват24, вже за замовчуванням встановлено код країни +38, і вам залишилося ввести свій номер у форматі 050-000-00-00.
 2. Блокування особистого кабінету. Це може траплятися при частому введенні невірного пароля, більше трьох разів. Також, при підозрі на спробу злому. У більшості випадків ця проблема вирішується простою зміною пароля, проте іноді можуть виникати ситуації, для вирішення яких необхідно звертатися до відділення Приватбанку або на гарячу лінію.
 3. Проведення технічних або профілактичних робіт на сайті. У цих випадках ви побачите повідомлення, що система тимчасово недоступна. Для вирішення цієї проблеми необхідно просто трохи почекати і повторити спробу.

Якщо ви перевірили всі основні проблеми, але так і не змогли увійти в інтернет-банкінг, тоді сміливо можете скористатися відновленням доступу і продовжувати використання системи.

Важливо! Під час відновлення пароля переконайтеся, що ви перебуваєте на офіційному сайті ПриватБанку або в його мобільному застосунку.

Слід пам’ятати

 • Не використовуйте один і той самий пароль для різних сайтів і сервісів.
 • Створіть надійний пароль, який буде складно вгадати.
 • Не повідомляйте свій пароль іншим людям.
 • Регулярно змінюйте свій пароль.
См. также:   Способи перевірити свою кредитну історію в ПриватБанку

ПриватБанк піклується про безпеку своїх клієнтів!

За допомогою цих порад ви зможете безпечно та швидко відновити доступ до свого особистого кабінету Приват24!

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: