Як купити залізничні квитки в ПриватБанку

Стукіт коліс, пейзажі, що миготять за вікном, нові враження – все це вабить і кличе в дорогу. Мета шляху і пункт призначення для всіх різний, але початок подорожі завжди один – купівля квитка.

У наш час цей процес викликає одне задоволення, адже не потрібно довго і виснажливо стояти в чергах, а досить просто відкрити свій смартфон або комп’ютер.

Офіційний ПриватБанку та мобільний додаток Приват24 дає можливість кожному клієнту банку придбати бажаний квиток дистанційно та без особливих зусиль. Результатом буде – електронний квиток на поїзд, що вирушає в потрібному напрямку, на потрібну дату і на бажаному місці.

Билеты в телефоне

Умови

Залізничний квиток можна купити навіть якщо до відправлення залишилося не більше 30 хвилин. Але вибір буде більшим, якщо провести покупку завчасно. Щоб їхати з комфортом і в певний день.

Зручно, що одна людина за раз може придбати квитки на групу, що складається з 4 осіб. На сайті можна купити талон, функції бронювання немає.

Переваги купівлі квитка онлайн

Якщо Ви вирішили скористатися електронним сервісом Приват24 для купівлі квитків, то:

 • актуальна та правдива інформація про розклад поїздів, наявність вільних місць та їхню вартість (ПриватБанк – офіційний партнер “Укрзалізниці”, тож уся інформація достовірна);
 • придбання будь-яких залізничних квитків Укрзалізниці без додаткової плати та будь-яких зборів;
 • ви самі обираєте місце;
 • електронна форма квитка після купівлі – підлягає до обміну в будь-якій касі залізничного вокзалу;
 • автоматичне надсилання квитка на електронну пошту – Ви ніколи його не загубите;
 • процедура покупки займе не більше 5-ти хвилин;
 • під час посадки на поїзд достатньо надати електронний квиток через додаток Приват24.
См. также:   Види страхування в ПриватБанку

Але якщо квиток на транспорт куплений за межі території України – електронний формат варто обміняти на паперовий у будь-якій касі вокзалу.

Процедура купівлі залізничного квитка

Ви можете придбати квиток як у додатку Приват24, так і на спеціальному сайті https://bilet.privatbank.ua/train . Для купівлі в Приват24 для початку потрібно авторизуватися в інтернет-банкінгу, після чого виконуємо такі дії:

 1. Натискаємо на кнопку Сервіси;
 2. Вибираємо розділ Транспорт;
 3. Клацаємо на залізничні квитки;
 4. У вікні, що відкрилося, вибираємо звідки і куди та бажану дату, натискаємо кнопку Знайти;
 5. Вам будуть показані можливі рейси для вашого запиту;
 6. Якщо якийсь із них вам підійшов, вибирайте вагон і місце;
 7. Далі заповнюємо дані пасажира і натискаємо на кнопку “оформити квитки”

Билеты в Приват24

Наступний варіант – окремий сайт. Не потрібно жодної реєстрації та авторизації на сайті. Відкриваємо сторінку і насамперед натискаємо на розділ “Поїзд”, розташований у верхньому горизонтальному меню, там же можна знайти багато детальних відповідей на питання, що цікавлять. Починаємо формувати замовлення, інтерфейс і послідовність схожі на Приват24, залишиться тільки здійснити оплату квитків з будь-якої картки та роздрукувати електронний квиток будь-яким зручним способом.

Чи можна повернути

Якщо так вийшло, що Ви помилилися під час купівлі квитка або змінилися плани, то переживати не варто. Гроші повернути можна. Для цього Вам потрібно на сайті Приватбанку для купівлі квитків залишити заявку в онлайн-підтримці на скасування покупки і для повернення коштів за квиток. Після прийняття заявки гроші повертають протягом 5-ти хвилин на Вашу платіжну картку. Але звернутися онлайн для повернення грошей можна тільки протягом години з моменту покупки.

Як і де роздрукувати

Зробити це можна кількома способами:

 1. Найпростіший – це надіслати електронну форму квитка собі на електронну пошту і просто роздрукувати у зручний для Вас час.
 2. А можна це зробити через термінал ПриватБанку. Для цього після оформлення покупки квитка в головному меню натисніть “Роздрукувати квитанцію”. Після “Друк” і забрати роздрукований квиток.
 3. Або ж у терміналі вставити особисту кредитну картку – далі ввести пін-код від картки. Опісля переходимо в розділ “Квитки” та обираємо пункт “Архів”, де зберігатиметься необхідний Вам квиток. Далі роздруковуємо та отримуємо паперову версію квитка.
См. также:   Прості способи активації картки ПриватБанку

Щасливої дороги!

author avatar
Єлизавета Думанська
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: