Приватбанк – Путівник для співробітників: опис і вхід для співробітників

Зовсім недавно традиційна паперова документація посідала провідні позиції в банківській сфері. Саме завірений документ із печаткою слугував гарантом надійності. Але час висуває нові умови та нові закони, зокрема, щодо можливості впровадження електронного документообігу. “Приватбанк” одним із перших почав впроваджувати IT-технології. Для співробітників було створено сервіс “Путівник”, який допоможе швидко знайти потрібну інформацію.

Система “ПриватДок”

Це унікальна система електронного документообігу, що враховує специфіку банківської діяльності та українські нормативи. Вона дає можливість експортувати документи, проводити аналіз, у режимі автоматики заповнювати необхідні форми та довідки. Процес автоматизації оптимізує роботу фахівців, до мінімуму зводить обсяг інформації, що вводиться, дозволяє уникнути помилок.

Просмотр документов

Після того, як файл буде автоматично заповнено та збережено, він може бути таким самим чином відправлений до друку. Контролюючі органи та державні інспекції зможуть отримати звичну уніфіковану паперову копію.

Система “ПриватДок”, створена для співробітників “Приватбанку”, працює ефективно і з внутрішнім документообігом – наказами, розпорядженнями, інструкціями, звітами про відрядження. У додатку є навіть функція складання найпоширенішого внутрішнього документа – службової записки. “ПриватДок” самостійно формує її, наділить прийнятною формою і роздрукує.

Додатком надано право користуватися тільки на території “Приватбанку”.

Вхід у путівник

Вхід для співробітників в особистий акаунт у системі “ПриватДок” доступний зі сторінки офіційного сайту “auth.privatbank.ua”. Щоб авторизуватися потрібно ввести два ідентифікатори:

  • логвн;
  • пароль.

Якщо забули пароль, то достатньо логіна, щоб система змогла його згадати. Зареєстрованому користувачеві надано право змінювати пароль, у такий спосіб забезпечуючи безпеку і конфіденційність.

Просмотр информации

Через “ПриватДок” кожен зареєстрований співробітник банку може потрапити в простір “ПриватПерсонал”. Тут міститься вся інформація про співробітників організації.

Інструкція з використання системи “ПриватДок” знаходиться на сторінці входу в систему. Для здійснення коректної роботи, її слід уважно вивчити.

См. также:   Види страхування в ПриватБанку
author avatar
MyPrivat24
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
MyPrivat24
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: